Ilze Aizsila / Indra Ēķe- Začeste "Dzīvot naktij"

October 27, 2021  •  Leave a Comment

Ilze Aizsila / Indra Ēķe- Začeste

"Dzīvot naktij" 2021

DSC_1283DSC_1283SK

 

Nakts ir pilna noslēpumu, kad fantāzijas var auļot neapspiestas, bet ikdienas vēlmes un sapņi var veidot paši savu realitāti, meklējot zemapziņas dzīlēs noslēptās patiesās vēlmes. Sapņu uzburtā realitāte var būt kārdinoša un vilinājums ir pietiekami liels, lai apmaldītos. Gluži tāpat notiek arī ikdienas dzīvē, kad pelēko ikdienu pāršalc krāšņuma pilni satricinājumi, tad var likties, ka nevaldāmās sajūtas ir tieši tas, pēc kā ķermenis alkst. Aizmirstot, ka viss krāšņais nespēj ilglaicīgi mirgot, pat viskreptīgākais spīdums ar laiku liekas izbalējis un pierasts. Un galu galā, kaisli, kuras valgos gribas ļauties, aizbēgot no pienākimiem, nesauc nekā citādi kā par krāpšanu.

 

Pēc vienmuļas dzīves mājās ar bērniem, jaunā Magdalēna atgriežas darbā, lai pieņemtu jaunu pozīciju vīra vecāku uzņēmumā. Viss jaunais šķiet vilinošs un saistošs, jo īpaši valdzinošais kolēģis Hugo. Par spīti sākotnējai skepsei pret izskatīgo sieviešu pavedinātāju, Magdalēna tiek pilnībā savaldzināta, kad atklāj, ka abi dvēseliski ir saistīti, un abiem ir daudzas kopīgas aizraušanās. Atsalums pret vīru, vainas apziņa pret ģimeni ir kā ledus barjeras, ko ātri izkausē karstasinīgā kaisle, kas uzplaukst starp abiem kolēģiem. Bet, vai saldi dedzinošie solījumi un nākotnes plāni ir reāli piepildāmi tādam vecpuisim kā Hugo?!

 

Grāmata, kurā paralēli kaislīgām attiecībām ir daudz ezotērikas, sapņu nozīme, enerģiju un čakru izzināšana. Katrā ziņā tiem lasītājiem, kam šīs nosauktās tēmas nav svešas, šis romāns būs tieši laikā. 

 

Man vienmēr ir interesējis, kā notiek romāna rakstīšana, kad pie tā strādā divi autori. Vai idejas ir tik līdzīgas, ka viegli atrast kompromisu, vai gluži pretēji- romāns top pēc karstiem strīdiem, kurā uzvar pārliecinošākais. Katrā ziņā interesanti, cik daudz ideju ir atmestas un palikušas kaut kur kadrā.

 

 

Izdevniecība: Latvijas Mediji

DSC_1287DSC_1287SK
 


Comments

No comments posted.
Loading...

Archive