Metjū Kostello un Nīls Ričards  "Čēringhēmas mistērija" 2022

June 23, 2022  •  Leave a Comment

Metjū Kostello un Nīls Ričards

 "Čēringhēmas mistērija" 2022

 

Matthew Costello  Neil Richards 
"Cherringham: A Cosy Crime Series Compilation" 2014

DSC_4589DSC_4589SK

3 trilleri vienā grāmatā?! Ko gan vairāk var vēlēties ātro trilleru cienītājs, kas dodas ceļā uz darbu vilcienā vai gaida rindā pie daktera?! Tieši šādas ātro un īso krimināltrilleru sērijas radīja divu rakstnieku duets. ASV dzīvojošais Metjū Kostello un Lielbritānijā esošais Nīls Ričards kopraksta jau kopš 90gadiem, kopā radot gan TV scenārijus, gan radio šovus un video spēles tādiem milžiem kā BBC, Sony, Disney Channel, ABC utt. 

Veiksmīgais kombo pieķērās Čēringhēmas mistēriju radīšanai, sākumā veidojot to tikai e-formātā, katru mēnesi radot tā saucamo ātro lasāmvielu sēriju- īsus prozas trillerus (~130.lpp.), kurus var ātri un aizrautīgi izlasīt. Pagaidām radītas jau 39 sērijas kriminālnoziegumiem, kuri norisinās miermīlīgajā Čēringhēmas ciematā. Galvenie varoņi- vientuļā māte Sāra kopā ar ex-policistu, amerikāni Džeku iesaistās dažādu noziegumu atrisināšanā. 

 

Šajā grāmatā apkopoti trīs stāsti- "Slepkavība uz Temzas", "Muižas mistērija" un "Nešķirami". Īsie trilleri ir viegli lasāmi, gluži kā ātrās uzkodas, kas apmierina izsalkušo apetīti. Šī ir mājīga lasāmviela, neskatoties uz to, ka tie ir trilleri, noziegumi nav asiņaini, šausminoši vai biedējoši. Kā īstā angļu stilā, tos novērtēs Miss Marplas, Midsomeru slepkavību cienītāji. Iekārtoties komfortablā dīvānā, un nesteidzīgi izbaudīt kopā ar melno tēju, piekožot cepumus. 

 

 

Tulkotāja:

Izdevniecība: Latvijas Mediji

 

DSC_4595DSC_4595SK


 


Comments

No comments posted.
Loading...

Archive