Krista Blūma Vilmārs Blūms "No Antarktīdas līdz Zilonim"

October 23, 2021  •  Leave a Comment

Krista Blūma Vilmārs Blūms

"No Antarktīdas līdz Zilonim" 2021

DSC_1309DSC_1309SK

Fantastiski! Kā, lai savādāk izsakās par šo izziņas materiālu/ilustrāciju bilžu grāmatu, kas paplašina bērnu vārdu krājumu gan latviski, gan angliski?!

Lai arī daudzkārt mēs noliedzam, ka vizuālais tēls nav svarīgākais, tas neatbilst patiesībai, jo, kas gan var būt patīkamāks par acu mielošanu ar sev tīkamām vizualizācijām?! Es vienmēr esmu tikai pozitīvi izteikusies par māksliniekiem, kuri uzdrošinās savus mākslas darbus iemūžināt arī fiziskā grāmatā, tādejādi lasītājs ir tikai ieguvējs. Talantīgu mākslinieku ilustrācijas ir patiesa bauda arvien un arvien no jauna pētīt, aplūkot un par ko sajūsmināties.

 

Kad saņēmu grāmatu jaunumus, šo grāmatu bērni burtiski izrāva no saliktās kaudzes un ik dienu no jauna turpināja pētīt. Vecākais dēls to rāda priekšā jaunākajam un skaļi lasa zināmos un vēl neapgūtos vārdus. Savukārt es meklēju bilžu rāmi, kurā ielikt grāmatas beigās pievienoto alfabēta plakātu, kas turpmāk rotās bērnistabas sienu. Šis ir materiāls, kuru izmantot nodarbībās- dzīvnieku figūriņas vai ilustratīvus priekšmetus savienojot ar attēliem. Savukārt Etsy mājaslapā var iegādāties printējamas kartītes, atklātnītes, kuras radoši izmantot izglītojošā vidē. 

 

Burvīga, acīm baudāma, kārdinoša.

 

Izdevniecība: Jāņa Rozes apgāds

DSC_1321DSC_1321SK

DSC_1318DSC_1318SK
 


Comments

No comments posted.
Loading...

Archive