Lelde Kovaļeva "Šoseja"

April 17, 2021  •  Leave a Comment

 

 

Lelde Kovaļeva

"Šoseja"

 

"Kad tev bija pieci gadiņi, visa pasaule cīnījās ar bīstamu vīrusu un mēs ar Tevi izolējāmies. Tas bija tālajā 2020.gadā. Toreiz es rakstīju šo romānu, bet Tu aizrāvies ar puzlēm."
DSC_6887DSC_6887SK

 

 

Aizturējusi elpu, izelpoju grāmatu vienā svētdienas pēcpusdienā. Spriedzes pilnais trilleris nav tik daudz bagāts spraigiem notikumiem, kā kutina nervu galus un emocionāli neļauj atslābt, liekot pārdzīvot līdz galvenajai varonei Laurai, kuras lielākā cīņa notiek pašai ar sevi-atmiņām, realitātei un fantāzijai cīnoties par dominējošo lomu. 
DSC_6909DSC_6909SK
Pēc grāmatas izlasīsanas, it sevišķi autores pēcvārda teiktais, atstāj smeldzīgi skarbu pēcgaršu- par mūsu katra atbildību, lomu sabiedrības ķēdē, bet visvairāk par prāta neizdibināmajiem labirintiem, kuros var ne tikai apmaldīties, bet arī pazaudēties un noslēpties. 

Paldies, Lelde, par iedvesmu un piemēru- Tu esi pierādījums, ka ar neatlaidību, milzīgu darbu un pašdisciplīnu ir iespējams piepildīt sapņus un noticēt lietām, kas agrāk šķitušas nereālas. 

 

Viens no svarīgākajiem aspektiem katram rakstošajam ir atrast savu lasītāju auditoriju, un Leldei tas katrā ziņā ir izdevies. Arvien pieaugošais cienītāju un atbalstītāju loks ar nepacietību gaida katru jauno literāro darbu. Arī es ceru, ka "Šoseja" tiks ekranizēta, jo tieši šādā formātā es vislabāk to iztēlojos.

4⭐️emocionāli trillerīga grāmata, kā radīta brīvdienu atpūtai.

 

 

Izdevējs: Latvijas Mediji, 2021

 

DSC_6913DSC_6913SK

 

 

DSC_6888DSC_6888SK

DSC_6889DSC_6889SK
 


Comments

No comments posted.
Loading...

Archive