Rachel Hawkins "The Wife Upstairs"

June 26, 2021  •  Leave a Comment

Rachel Hawkins

"The Wife Upstairs" 2021

DSC_8479DSC_8479SK
 

 

Kā pagatavot sadzīves trillera kokteili ar dramatisma garnējumu?! Ņemam "Sieviete logā", drusciņ "Gone girl", drusciņ "Meitene vilcienā" un sanāks varen gards bestsellers ar spriedzes elementiem. Nē, nevar teikt, ka spriedze ir tāda, ka ieraujies dziļāk savā segu gūzmā, ik pa laikam atraujot skatienu no negaidītajiem trokšņiem savā dzīvokļa realitātē. Drīzāk tas ir "gribu zināt" un "kas pie velna te notiek" elements, kas kopā ar īpaši izlasīties sarežģītiem galveno varoņu raksturojumiem, piekaļ tevi burtiski pie grāmatas, liekot šķirt arvien ātrāk, rīt teikumus negausīgi un neprātīgi, alkstot uzzināt, kas aiz tā visa slēpjas, bet no otras puses vēloties, kaut šī grāmatizklaide nebeigtos ātrāk kā spēja to gardi notiesāt. 

 

Džeina ir neizteiksmīga, dzīves nesaudzēta jauna sievieta, kas bēgot no savas pagātnes, nonāk bagāto villu ciematā, kur piestrādā staidzinot suņus. Tur viņa iepzīstas ar kārdinoši bagāto un skaisto Ediju, kurš, uzminiet nu, pievērš uzmanību tieši viņai. Bet šis nav pelēkās pelnrušķītes stāsts par satikšanos ar miljonāru, šis galu galā solās būt mistērijas cienīgs romāns. Un te nu ir āķis- Edija sieva un viņas draudzene jau vairāk kā pusgadu ir pazudusi bez pēdām un pasludināta par mirušu. Es nevaru teikt, ka nospoilošu jums daļu no stāsta, atklājot, ka sieva varbūt nemaz tik mirusi nav ( emm- izlasiet vēlreiz grāmatas nosaukumu -"Wife upstairs" ), bet kas pie velna te vispār notiek? Katrs no iesaistītajiem varoņiem glabā kādu noslēpumu, atliek vien ieraksties dziļāk grāmatas lappusēs.

 

Es nevaru teikt, ka grāmata ir lieliska vai ar pievienoto vērtību, bet katrā ziņā- izklaidējoša, mistēriska un ievelkoša. Mistērijas cienītājiem vērts ieskatīties!

 

3.8

 

DSC_8481DSC_8481SK

 


 


Comments

No comments posted.
Loading...

Archive