Klēra Norta "Harija Augusta pirmās piecpadsmit dzīves"

September 23, 2021  •  Leave a Comment

Klēra Norta

"Harija Augusta pirmās piecpadsmit dzīves" 2021

Claire North

"" 2014

DSC_0938DSC_0938SK

Iesāku lasīt "Harija Augusta pirmās piecpadsmit dzīves", mani iekšēji pārņem sajūta, ka kaut kur šis jau ir redzēts. Ar redzēts es domāju- skatīts lielajos ekrānos. Ķeršanās pie googles mani atsviež atpakaļ realitātē- tādas filmas nav. Vismaz pagaidām, jo filmai klāt ķēries slavenais "Planet of the Apes" režisors Wes Ball. Iespējams ieodomātā filmas epopeja mani pārņēma, jo pats stāts ir tik kinematogrāfisks, it kā grāmata būtu sarakstīta kā scenārijs, kurā laikmetu kaleidoskops salauzis visus notikumus gabaliņos un ik mirkli rāda jaunu bildi.

 

Kopš pastāvējusi cilvēce, mūžības saglabāšana, nemirstības eliksīra meklēšana ir bijusi aktuāla tēma. Kā būtu, ja pasaulē būtu tāds Krona klubs, kura biedri piedzimst arvien no jauna, saglabājot zināšanas un pieredzi par iepriekšējām dzīvēm?! Vai būtu iespējams mainīt traģiskus notikumus, mainīt lietu kārtību? Galu galā izglābt pasauli no iznīcības?! Un, kā rīkotos cilvēks, kuram ir šī unikālā iespēja piedzimt arvien no jauna, izlabot savas kļūdas, arvien papildināt savas zināšanas un izmantot nākotnes notikumus savā labā. 

 

Klēra Norta radījusi fantāzijas bestselleru, kas risina visu šos jautājumus, prasmīgi jaucot lineāros notikumus vienā mikslī, liekot lasītājam saspringumā šķirt lappuses, lai uzzinātu, vai piecpadsmit dzīvju laikā galvenais varonis Harijs Augusts spēs ne tikai tikt galā ar savām zināšanām, bet arī veiksmīgi novērst neizbēgamo cilvēces bojāeju. 

 

3.5

Izdevniecība: Prometejs

Tulkotāja: Ieva Melngalve

DSC_0951DSC_0951SK


Comments

No comments posted.
Loading...

Archive