Rasa Dmuhovskiene "Skudriņa Kāpēcīte"

September 05, 2021  •  Leave a Comment

Rasa Dmuhovskiene

"Skudriņa Kāpēcīte 3.grāmata" 2021

 


"Skruzdėliukas Nežiniukas. 3 knyga" 2021

DSC_0601DSC_0601SK

 

Mazā skudriņa Kāpēcīte ir zinātkāra, bezbailīga un izpalīdzīga kukainīte, ar kuru mazie lasītāji var kopā izzināt daudzas mums apkārt notiekošas norises, iepazīt dzīvnieku un augu pasauli, kā arī saprast dabā notiekošos procesus.

 

Šajā nu jau trešajā sērijas grāmatā, ko radījusi lietuviešu autore Rasa Dmuhovsiene, mazie kāpēcīši var iepazīties ar piemājas dīķī mītošo radību, kā arī saprast, cik postošas sekas atstāj dabā izmesti atkritumi, un, cik postošs var būt meža ugunsgrēks. Skudriņa Kāpēcīte, kā jau visi mazie zinātkārie mazulīši, uzdod visādus jautājumus, lai saprastu, cik kāju tad ir vēzim, vai pelēm garšo sēklas, kas ir zīdītāji un daudzus citus interesantus faktus, kas, iespējams, būs arī jaunums pieaugušajiem lasītājiem. 

 

Pasauli izzināt ir tik interesanti un piedzīvojumiem bagāti, kurš to būtu domājis, ka sami reizēm medī arī pīles un baložus. Skudriņa Kāpēcīte ir labestības un zinātkāres iemiesojums, kura kopā ar lasītāju iemācās, ka dabā pastāv sava hierarhija un, cik svarīgi ir līdzdarboties, lai ikvienam apkārtējā mājvieta būtu sakopta un ilgstspējīga.

 

Grāmata mazajiem kāpēcīšiem.

 

Izdevniecība: Latvijas Mediji

Tulkotāja: Jana Egle

Mākslinieks: Gintars Jocjus

DSC_0604DSC_0604SK

DSC_0619DSC_0619SK

 


Comments

No comments posted.
Loading...

Archive