Kolīna Hūvere "Veritija"

August 17, 2022  •  Leave a Comment

Kolīna Hūvere

"Veritija" 2019

 

Colleen Hoover
"Verity" 2018

DSC_6345DSC_6345SK

Ja vēlies romānu, kuru nav iespējams nolikt malā nepabeidzot, tad "Veritija" ir tieši laikā. Tumšais psiholoģiskais trilleris sačakarēs tavas smadzenes tik ļoti, ka tāpat kā mazs jēriņš piezīdies pie aitas pupa, sekosi līdzi autores trakajam, trakajam domu lidojumam. Arī es nespēju nolikt romānu malā- vienā rāvienā (dienas laikā) nepamanīju, kā lapas kūst zem maniem pirkstiem, līdz galu galā autore manu prātu tik ļoti bija samežģījusi, ka nespēju no tā visa atiet. 

Es tajā visā tik ļoti meklēju loģiku- visos tajos neloģiskajos un nesakarīgajos sižeta pavērsienos, ka vienīgais secinājums, pie kā nonācu- te nav nekādas loģikas. Agatai Kristī šādus erorus nepiedotu, bet acīmredzot mūsdienu lasītājs ir daudz pielaidīgāks.

 

Salīdzinot ar citiem Hūveres romantiskajiem romāniem, šis bija kas pilnīgi pretējs, un tomēr, autore psiholoģiskajā trillerī, kas ne vienu reiz vien pārbaudīs jūsu nervu stiprumu, ienesusi lielu devu erotikas, īpašu uzsvaru liekot uz spermas norīšanu (WHAT?!).

 

Teikšu godīgi- romāna atvērums ir aplausu cienīgs, ar tādu scēnu būtu jāsākas jebkuram trillerim- šokējošam, negaidītam un asiņainam. Tur Hūvere ir vienkārši trāpījusi desmitniekā. Par pārējiem WTF momentiem esmu gatava diskutēt ar tiem, kas grāmatu lasījuši. Vienu gan es vēl vēlos piebilst- neviens no Hūveres radītajiem personāžiem nav pilnīgi normāls.

 

"Protams, man patika mīlēties ar Tevi, bet lielākoties mans mērķis bija apmierināt Tevi, jo parasti pāri tā dara." (347.lpp.)

 

Spriedzes, lapu šķiršanas rekorda radīšanā autorei piešķirtu 4 zvaigznes, bet sižeta neloģiskās vietas mani tā nokaitināja, ka tur es dotu 2 zvaigznes, tāpēc galu galā dodu 3.2 zvaigznes. Bet es vēl padomāšu, vai lasīt nākamo Hūveres bestselleru.

 

 

 

Tulkotāja: Liene Akmens

Izdevniecība: Kontinents

DSC_6347DSC_6347SK


Comments

No comments posted.
Loading...

Archive