Zelda "Stāstiņi visiem pieaugušajiem"

January 25, 2023  •  1 Comment

Zelda

"Stāstiņi visiem pieaugušajiem" 2022

 

DSC_0475DSC_0475SK

 

"Tā es aizdomājos par konkurenci. Par to, ka cīņa par vīrieti Latvijā kļuvusi pavisam sīva. Ka te vairs nav jūtu, nav vēlmes gūt un sniegt baudu, bet palikusi tikai nepieciešamība būt labākai, labākai un vēl labākai." (92.lpp.)

 

Varam jau izlikties un maigi mālēt sev acīs cukurmākoņu iedomas, bet realitāte ir diezgan brūtāla- brīvu un lielisku vīriešu, kas varētu ierindoties sarakstā "dzīvesbiedrs", pēc gadiem 45 Latvijā ir kā vērtīgi dabīgie izrakteņi. Pareizāk sakot- tādu praktiski nav, iespējams arī teorētiski nav.

Ar laiku vīrieši labākajos gados kaut kur mistiski pazūd, iespējams, ka tieši Latvijā ir kāds melnais caurums, kas iesūc viņus neredzamā vakumā. Dzirdu- lasītāji skaļi vaid un saķer galvas. Sakiet pārspīlējums?! Man nav jāgaida 40 plus gadi, lai par to pārliecinātos. Diemžēl, arī manu draudzeņu lokā ir neskaitāmi daudz  izglītotu, veiksmīgu, labi pelnošu brīvu sieviešu, kuras, alksot satikt savu romantisko otro pusi, Šķirotavā ( Tā Zelda nosauc iepazīšanās lietotni Tinder) ierauga neskaitāmo kādas citas "gādīgo vīru", vai tikai ātro seksiņu alkstošo garāmgājēju. Vai tās brīvās meitenes ir izlepušas- ar pārāk augstu standartu latiņu savam princim baltajā zirgā? Nebūt nē, diemžēl statistika Latvijā ir nežēlīga un grozi kā gribi- vīrišķā lepnuma turētāji ir mazākumā.

 

"Bet varbūt ir tā, ka gan vīriešu, gan sieviešu prasības un vēlmes nav samērojamas ar to, ko paši varam un gribam dot pretim?" (18.lpp.)

 

Zelda, kuru daudzi lasītāji pirmo reizi iepazina ar 2020.gadā iznākušo grāmatu "Stāstiņi pieaugušiem puišiem", atgriežas jau nobriedošākā un pārliecinātākā ampluā. Un ar briedumu es šeit nedomāju vecumu vai gudrību, drīzāk pārliecību par savām spējām un ar drošāku soli pie lasītājiem. Tie, kuri ikdienā lasa žurnālu "Klubs", noteikti būs pamanījuši, ka Zelda jau vairākus gadus ik mēnesi raksta seksa sleju- aprakstot gan savus, gan draudzeņu mīlas piedzīvojumus un amora meklējumus, kas reizē humoristiski, reizē dzīves saldsskābi ieēno mazu daļiņu no iepazīšanās ainas Latvijā. Zelda ir par sevi pārliecināta sieviete, kura drosmīgi pauž savu viedokli un reizē apzinās savas vēlmes. Un, pats svarīgākais, Zelda ir jutekliska sieviete, kura izbauda savu sievišķību un alkst baudas tās labākājā izpausmē. Es domāju, ka daudzas sievietes sevī gribētu ieraudzīt to drosmi, ar kuru Zelda dodas plašajā vīriešu meklēšanas jūrā, neapmierinoties ar mazumiņu vai darot lietas tikai tāpēc, ka tā ir pieņemts vai citi tā dara. 

 

"Stāstiņi visiem pieaugušajiem" paralēli mīlestības meklēšanas stāstiņiem un pikantām piedzīvojumu ainiņām, runā par kopdzīvi, attiecībām un prasmi baudīt dzīvi.

Un pats svarīgākais- zināt, ko tieši tu vēlies, un iegūt to, reizē apzinoties, ka dzīve ne vienmēr ir vienvirziena iela, dažkārt tā ir kā serpentīna kalni Itālijas dienvidos, strauji pagriezieni, šokējoši pretīmbraucēji, sadursmes un aizrautīgi līdzbraucēji. Un tieši tas padara dzīvi kolorītu un brīnumainu. 

 

Zeldas stāstiņi ir kā pilna manikīra zāle čalojošu sieviešu, kurā humoristiski tiek atstāstīti dažādi dzīves notikumi, vienlaikus pasmieties, nopūsties, pabrīnieties, gardi aprijot pikantas detaļas. Zeldas stāstiņi ir atvērtiem prātiem, kas ar aizrautību gatavi doties Zeldas piedzīvojumos.

 

Jāuzteic MISHA ilustrācijas, kas izceļ Zeldas sievišķīgumu.

 

 

Izdevniecība: Zvaigzne ABC
 


Comments

stacija(non-registered)
Vispār jau vīriešu Latvijā ir vairāk nekā sieviešu līdz pat 39 gadu vecumam: https://enciklopedija.lv/skirklis/20820
No comments posted.
Loading...

Archive