Luīze Pastore "Šis ir mans seriāls"

December 29, 2023  •  Leave a Comment

Luīze Pastore, Rute Marta Jansone

"Šis ir mans seriāls" 2023

AAA_8027AAA_8027SK

 

"Tas ir mazliet negodīgi, ka vieniem jau no paša sākuma par sevi viss ir skaidrs, kamēr citi staigā pa pasauli kā tādi caurumi, kas ar kaut ko ir jāaizpilda."

 

Šis ir mans seriāls, mana galaktika, mans visuma centrs un mans dārziņš. Nu labi, ne gluži mans. Betas. Elizabetes. Nav viegli būt tīnim klasē, kurā visiem izsniegts pubertātes gardumu groziņš, bet tu vēl tikai grozi savu sīko kaklu, pastiepusies pirkstgalos, lai kāds tevi pamanītu. Bet labi, ka ir draudzene Ieva, ar kuru iespējams saprasties no pusvārda, ja vien pietiktu spēka saklausīt, ko viena otrai mēģina pateikt. Un tad vēl lielā māsa Katrīna, kuras pieaugšanas stāsts jau citā līmenī, dažubrīdi kopīgi glabājiet noslēpumus, bet citā jau kļūsti par pirdienīti.

Bet šis ir tavs seriāls, tava dienasgrāmata un piedzīvojumi, kad esi pieteikusies dalībai jaunajā tīņu Tv seriālā "Supertīnis". Nav jau viss tik vienkārši kā žurnālā rakstīts, izrādās, pirms iegūt lomu, nāksies mācīties etīdes, dejas un runas mākslu, bet tas viss vēl tikai priekšā. Tas viss vēl ar tevi notiksies, tāpat kā pirmais skūpsts, pirmais krūšturis un pieaugšana. 

 

Smejos. Šī ir arī mana bērnība. Bildes, kolāžas no tīņu žurnālu lappusēm, ilustrācijas, laikmeta elementi, sludinājumi, popkultūras liecības- tas viss laika kapsulā aizved uz 98to gadu. Diskotēkas rindiņās, ātri garšu zaudējošas košļenes, plakātiem aplīmētas sienas, vēstuļu draugi no žurnālu sludinājumiem, skolasbiedru zīmītes, dienasgrāmata un pīrsingi- tie visi mazie gabaliņi, kas ir arī manas pieaugšanas ceļazīmes, manas paaudzes regālijas. 

Brīvais, neparastais un uzrunājošais žurnāldienasgrāmatas formāts lieliski attaino māksliniecisko darbu, kurā var sataustīt arī Luīzes Pastores un Rutes Martas Jansones personīgos stāstus.

Oriģināli, asprātīgi un izklaidējoši, reizē klusiņām klātesoši sataustāmi tie mēmie drūmelementi, ar ko uzaugušas daudzas ģimenes- naudas trūkums un atkarības.

 

 

 

Izdevniecība: Aminori
 


Comments

No comments posted.
Loading...

Archive
January February March April May June July August (1) September October November December
January February March April May June July August September October (1) November December
January (7) February (11) March April May June July August September October November December