Roxie Nafousi "Manifest"

February 07, 2023  •  Leave a Comment

Roksija Nafusi

"Manifestē" 2023

 

 

Roxie Nafousi

"Manifest" 2022
DSC_0719DSC_0719SK

 

"Manifestēšanā sastopas zinātne un viedums; tā ir dzīves filozofija un pašizaugsmes prakse, kas palīdz dzīvot labāku dzīvi." (12.lpp.)

 

Vārds "manifestācija" pēdējā laikā nāk komplektā ar negatīvu noskaņu, jo mūsdienu pasaulē, kur uzplaukst viltus guru un tik aktuāla laimīgas dzīves pielūgšana, ir ļoti smalka līnija starp iedvesmu dzīvot piepildītāku un pilnvērtīgāku dzīvi un šarlatānismu. Tāpēc, lai kur arī tu darbotos un kādā virzienā dotos, svarīgi ir būt ne tikai atvērtam pret visu jauno, bet arī ieslēgt kritisko domāšanu.

Nospraust mērķi un doties uz to- tas skan daudz labāk vai ne?! Patiesībā nav svarīgi, zem kādas definīcijas jūs sev to iebarojiet, svarīgi jau ir savas dzīves uzlabošana.

 

"Sevis mīlēšana ir līdzsvara atrašana starp to, kas tev nepieciešams šodien, un to, ko vajag tavam nākotnes "es"". (57.lpp.)

 

Roksija Nafusi pavisam kodolīgi izstāsta galvenos un svarīgākos septiņus soļus, lai virzītos uz saviem sapņiem, neaizmirstot pašu galveno- saprast, ka manifestācija nav mistiska labuma iztēlošanās un gaidīšana, tieši pretēji- manifestācija pieprasa aktīvu darbošanos. Es to salīdzinu ar akadēmiskā darba tēmas izvēli. Jo precīzāk, sīkāk, detalizētāk un šaurāk to izvēlēsies- šajā gadījumā mērķi, jo ātrāk, skaidrāk un mērķtiecīgāk varēsi veikt darbības, kas ļaus šo mērķi sasniegt. Un šeit, manuprāt, ir lielākā sabiedrības locekļu problēma. Cilvēki nezin, ko viņi grib. Vēlas būt laimīgi, bagāti, veseli? Ko ietver šīs vispārinātās frāzes? Cik detalizēti ikviens var pamatot, kas tieši ir tas, kas padarīs konkrēti viņa dzīvi pilnvērtīgāku?! Tiklīdz ir skaidri un detalizēti vizualizēts sapnis, ir daudz vieglāk uz to virzīties.

 

"Bailes un šaubas bieži izliekas par draudzenēm: tās apgalvo, ka sargā tevi no neizbēgamas vilšanās, patiesībā traucējot atklāt visuma pārpilnību." (32.lpp.)

 

Kas attiecas uz pašu grāmatu- šeit, protams, nav nekādu skandalozu atklājumu vai jauninājumu, manifestācijai ir sena vēsture, tāpēc, ja neesi ar dažādām praksēm uz "Jūs", šeit neatradīsi daudz jauna. Bet atkārtošana ir zināšanu māte, tāpēc tieši kodolīgumā un konkrētos punktos var pieķerties, lai varētu aktīvi sākt rīkoties. Jāņem vērā, ka šī grāmata ir viens no Roksijas pārdošanas rīkiem, tāpēc ne velti vairākās vietās ir atsauksmes uz viņas mājaslapu- cik daudz pakļauties autores šarmam, vai paņemt vispārīgo informāciju, ir katra paša lasītāja ziņā, bet man noteikti ir pāris atzīmēšanas vērti punkti, ko gribētu ieviest dzīvē. Īpaši gribas uzsvērt 6.nodaļu, kas aicina skaudību pārvērst iedvesmā. Un, protams, aicināšana būt klātesošam- to ir tik nepieciešami praktizēt ikvienā lietā, laikā un vietā- it sevišķi, kad dzīvē nākas apvienot neskaitāmas lomas, bet pa vidu telefons aicina piedalīties virtuālajā realitātē. Un, protams, sevis mīlēšana. Kā arī terapeitiskais dienasgrāmatas rakstīšanas punkts. 

 

 

"Cik bieži tu, aizverot sociālos tīklus, jūties sliktāk par sevi un savu dzīvi nekā pirms to apmeklējuma?" (118.lpp.)

 

"Mantra ir vārds, frāze vai skaņa, kuru jebkruā brīdī vari atkārtot prātā vai skaļi, lai veicinātu apzinātību, mazinātu stresu un paaugstinātu vibrāciju." (47.lpp.)

 

Grāmata tiem, kuri grib saprast, kas ir manifestācija un pa soļiem ieviest to dzīvē.

 

 

Tulkotāja: Gundega Graudiņa

Izdevniecība: Helios


Comments

No comments posted.
Loading...

Archive