John Marrs "What Lies Between Us"

March 09, 2023  •  Leave a Comment

John Marrs

"What Lies Between Us" 2020

 

DSC_1295DSC_1295SK

 

Piņķeru piņkeriem, kā kāds būtu saņurcījis izkožļātu košļeni tavos matos, bet nekādi nesanāk to bez plēšanas vai matu šķipsnas nogriešanas no tās atbrīvoties.

Toksiskas mātes un meitas attiecības, kurā viss ir  tik ļoti saindēts, ka nav iespējams no tā redzēt izeju, ja vien netiek pāri nodarījumam un bezgalīgajam aizvainojumam. Mazlietiņ "The Push" vaibs, bet nekādi nemeklē šeit šo Audrainas grāmatu, tā ir tikai noskaņa un indīgās ģimenes saišu attiecības.

 

Teikšu godīgi, tik sen medīju Džona Marsa grāmatu "The One", ka biju pilnīgi ignorējusi viņa cita grāmatas. "What Lies Between Us" bija viena no retajām, kas pieejama audio, ar vairāk kā lielisku goodreads vērtējumu un pietiekami intriģējoša, lai saprastu, vai vispār vērts turpināt medīt Marsa visaugstāk novērtēto darbu. Es vienkārši ļāvos, nelasot grāmatas aprakstu, lai vairāk sevi pārsteigtu un ieintriģētu. Mana atteikšanās no iepriekšēja stāsta spoileriem atmaksājās- lai saprastu stāsta sakarību, bija jāvelta visa uzmanība stāstam, drīz vien kļuva skaidrs- ka te nekas nav skaidrs. Bet šis nav parastais trilleris, kurā meklējam vainīgo- skaidrs, ka vainīgi ir visi, tikai jautājums, kuram īsti ir taisnība un, vai ir iespējams varoņus nodalīt labajos un sliktajos.

 

Aizraujoši, tumši, toksiski- viss, kas izceļ psihotrillera labākās īpašības.

 

4+
 


Comments

No comments posted.
Loading...

Archive