Taylor Jenkins Reid "The Seven Husbands of Evelyn Hugo"

April 16, 2023  •  Leave a Comment

Taylor Jenkins Reid

"The Seven Husbands of Evelyn Hugo"

 

DSC_0383DSC_0383SK

Ja ir kāda perfektā pludmales lasāmviela, tad tā notiekti ir tā, ko sarakstījusi Taylor Jenkins Reid- kaut kas amerikāniski ievelkošs, spozmes un Holivudiskā zvaigžņu spožuma pieliets, romantiski aizkustinošs, pārdomu vedinošs un līdzpārdzīvojošs.

 

Autore galvenās varones Enelīnas tēlā ielikusi neskaitāmu aktrišu kopumu, kaut kas no Merilinas, kaut kas no Elizabetes Teilores un neskaitāmām citām, savā ideālā, paņemot no tik daudz zināmām slavenībām, rada vienu unikālo tēlu, no kura nav iespējams atrauties, jo lasītājs izjūt saikni ar ko jau zināmu. Tajā pat laikā neaizsniedzamo VIP pasauli sagrauj pavisam vienkāršais cilvēks ar savu personību, kas tik ļoti ikvienam no mums atpazīstams. Savām kaislībām, vājībām, lēmumiem, ko nožēlot, kļūdām un aizvainojumiem. 

Jaunā žurnāliste Monika tiek norīkota nointervēt Holivudas ikonu Evelīnu Hugo. Ātri vien slavenā filmu zvaigzne jaunajai meitenei atklāj, ka viņa vēlas, lai Monika uzņemtos uzrakstīt par viņu grāmatu, neizlaižot nevienu detaļu. Nespējot noticēt tādai veiksmei, Monika piekrīt uzdevumam un dienas pavada sarunās ar slaveno aktrisi, uzklausot fascinējošo dzīvesstāstu par Evelīnas privāto un darba dzīvi. Drīz vien atklājas, ka ārpusē tik spožā un ambiciozā filmu zvaigzne, kura septiņas reizes izgājusi pie vīra, dziļi sevī glabā noslēpumu par aizliegtu mīlestību.

 

Grāmata, kas aizrauj, sajūsmina un piepilda. Tomēr amerikāniskais tik ļoti pa visām porām spiežas laukā, ka man nākas vien atzīties, ka līdz galam noticēt bija grūti, jo nepamet sajūta, ka šo, šo un šo tēma iekļauta, jo tā vajag. Kopumā- izklaidējošs gabals, kas spiež pa emociju pogām.

 

Patiks visiem tiem, kam patīk aizkustinošas, mīlestības pilnas grāmatas ar negaidītiem pagriezieniem un noslēpumiem.

 

3.9 zvaigznes
 


Comments

No comments posted.
Loading...

Archive