Lisa Jewell "The Family Upstairs"

May 11, 2023  •  Leave a Comment

Lisa Jewell

"The Family Upstairs" 2019

 

AAA_2939AAA_2939SK

Lieliski! Izbaudīju no sākuma līdz beigām! Gotiskā, tumšā un noslēpumiem piesūcinātā miljonus vērtā māja Londonā mani pilnībā pārņēma savos noslēpumainajos tīklos.

Es nespēju nolikt grāmatu malā, nozogot nakts stundas miegam- bet tas bija to vērts, ja vien mani nesauktu atpakaļ realitātē mazuļa nakts raudas, es būtu izrāvusi šo psiholoģisko trilleri cauri visai naktij. Mēnešiem noturējusi samedīto grāmatu savā plauktā, es nolēmu paskatīties, kas tad darās iekšiņā šim tik izdaudzinātajam trillerim, ko sarakstījusi daudzu zināmu rakstnieku slavētā bestselleru autore. Un man jāpiekrīt Alisei Fīnijai- šis ir viens varen gards trillera kumosiņš, kurā ir gan mazliet trakuma, piesātināti daudz negaidītā un tumši noslēpumainā, liekot lauzīt galvu neziņā, kas tad tur īsti notiek.

Un pāri visam- šī noslēpumainā, mistiskā, baismīgā senatnīgā māja, kurā ir slepenas ejas, koridori un noslēpumainas vietas. Māja, kurā desmitgades atpakaļ atrasti trīs pieaugušo līķi ar saindēšanās pazīmēm, kā arī gultiņā omulīga desmit mēnešus veca meitenīte. Savukārt mājas īpašnieku pusaugu bērni nav nekur atrodami. Caur pagātnes un mūsdienu notikumu līkni, autore soli pa solim ievieš skaidrību dramatiskajos notikumos, kas izmainīja neskaitāmu cilvēku dzīvi.

Ļoti atmosfērīgs, spriedzes pilns un pārsteidzošs trilleris, ko negausīgi aprīt. Vai tas, cik ļoti gribas izlasīt turpinājumu "The Family Remains", parāda, cik ļoti man paticis Lisas Jewell darbs?! Šķiet es esmu uz āķa, jo gribas lasīt visu pēc kārtas no autores veikuma. Es ceru, ka tas, ka esmu izlasījusi viņas atzītāko romānu, nenozīmē, ka citi no vismaz 18 viņas romāniem ir par mata tiesu sliktāki. Nu ko- atliek vien par to pārliecināties.

 

Vai esi lasījusi/-is kādu Lisas Jewellas darbu? Kuru iesaki?

 

 

4+ zvaigznes, jo izbaudīju ar lasīkārām acīm.


Comments

No comments posted.
Loading...

Archive