Džejs Šetijs "8 MĪLESTĪBAS LIKUMI"

August 03, 2023  •  Leave a Comment

 Džejs Šetijs

"8 MĪLESTĪBAS LIKUMI" 2023

 

Jay Shetty
"8 Rules of Love: How to Find It, Keep It, and Let It Go" 2023

 

AAA_4669AAA_4669SK

Mārketings, sabiedriskās attiecības, zīmolvedība- tas ir tas, ko mēs nudien varam mācīties no bijušā mūka, stāstnieka un podkāstu veidotāja Džeja Šetija. Ar seno zinību gudrībām, saviem pieredzes stāstiem un apkārtējo pieredzēto, viņš izvelk kodolīgo esenci un pasniedz to viegli uztveramā un hipnotizējošā veidā. Fokusējoties uz savas personības prezentēšanu, pasniegšanas veidu, personīgo uzrunāšanas taktiku, Šetijs ir radījis harismātiskas personas iespaidu, kurai seko tūkstošiem pielūdzēju un apbrīnotāju visā pasaulē, tai skaitā arī pasaules līmeņa zvaigznes. 

Džeja grāmata "Domā kā mūks" saasniedza bestsellera statusu, tāpēc nav brīnums, ka arī jauno grāmatu par 8 mīlestības likumiem, aprīs kā gardu kumosu. Galu galā laime un mīlestība ir viss pēc kā mēs tiecamies. Un mīlestības šajā grāmatā ir pārpārēm, brīžiem pat šķiet, ka lasītājs peldas visaptverošā mīlestības jūrā, kurā ir tikai viens solis līdz noslīkšanai.

Visupirms- mīlestība pret sevi, lai spētu sniegt cieņpilnu mīlestību partnerim un visiem pārējiem, jo kas gan mēs esam, ja nevaram dalīties mīlestībā, vai ne?! Džejs Šetijs dalās savā attiecību pieredzē, neslēpjot arī kļūdas. Man personīgi pārsteidza, ka persona, kas ir kādreiz bijis mūks, velta savu uzmanību tik ārišķīgām lietām, piedevām viegli atspēkojot savu nezināšanu dimantu mārketēšanas vēsturē. Personai, kura ir mīlestības vēstnesis, vajadzētu uzzināt par asiņaino dimantu izcelsmi.  

 

Nav tā, ka vēstījums būtu kāds jaunatklājums, vai pārsteigums, it sevišķi, ja pašpalīdzības grāmatas atrodas jūsu grāmatu plauktā. Šetijs savus mīlestības likumus ir veidojis, ņemot par pamatu seno gudrību un mūsdienu zinātnes zināšanas, par pamatu ņemot vēdiskos jēdzienu, ko pats attiecinājis uz mūsdienīgajām attiecībām. Grāmatā ir arī konkrēti uzdevumi, ko var izmēģināt praksē, lai nostiprinātu paustās zināšanas. Tāpat ir arī radītas meditācijas. Audiogrāmatā, ko ierunājis pats autors, šīm meditācijām ir īpaša nozīme, kuras klausoties, var reizē fokusēties uz pašu meditāciju. 

 

Abstrahējoties no ārējās spozmes un mārketinga, jāatzīst, ka pats vēstījums ir vienkārš, bet nozīmīgs. Man gribas teikt, ka, lai arī tas izklausās idealizēti un butaforiski, virzīties uz tādām mīlestības pilnām ttiecībām, kādas tās apraksta Šetijs, ir jābūt ikviena pāra dienas plānā. Tas, protams, būtu ideālajā pasaulē, kur mēs mīlam sevi, partneri un apkārtējos, veidojot sabiedrību, kurā katram ir iespēja un laiks realizēt savus sapņus. Man ļoti patika, ka Džejs ir kategorisks pret jebkādu varmācību atiecībās, ar konkrētiem piemēriem arī parādot, kā to atpazīt, tāpat vietām norādīja, ka  atsevišķos gadījumos svarīgi vērsties pie speciālistiem. Un, protams, pats pirmais un galvenais, uz ko fokusējas šī grāmata- iemācīties būt ar sevi, un iemīlēt sevi, nevis gaidīt atzinību no pārējiem. Patiesībā, pirms pirmais punkts nav izpildīts, nav jēgas virzīties uz nākamo, lai meklētu mistisko mīlestību attiecībās.

 

Lai ikvienam izdodas atklāt mīlestību sevī un ārpus!

 

3.6 zvaigznes

 

Tulkotāja: Aiga Veckalne

Izdevniecība: Helios


Comments

No comments posted.
Loading...

Archive
January February March April May June July August (1) September October November December
January February March April May June July August September October (1) November December
January (7) February (11) March April May June July August September October November December